Gazi Stadı kırmızı-siyah

TFF 2'nci Lig Kırmızı Grup'ta mücadele eden GMG Kastamonuspor'un maçlarını oynadığı Gazi Stadı kırmızı siyah renklerle çevrelendi.

TFF 2’nci Lig Kırmızı Grup’ta mücadele eden GMG Kastamonuspor’un maçlarını oynadığı Gazi Stadı kırmızı siyah renklerle çevrelendi.

Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’nün çalışmalarıyla kale arkasındaki örgü parmaklıklar kırmızı siyah özel bir halıyla kaplandı. Tribünlerin altında kalan duvar da kırmızı siyaha boyandı.

AMAÇ FUTBOL ODAKLI ATMOSFER

Kırmızı siyahlı camia, bu sezon futbol odaklı atmosfer yaratmak için düğmeye bastı. Öncelikle takımın kamp yaptığı tesisler detaylı bir tadilat sürecinden geçti. Yine takımın antrenmanlarını yaptığı İsmail Dikmenli Spor Tesisleri’nin etrafı da yenilenerek çevreyle bağlantısı azaltıldı. Son olarak Gazi Stadı’nda yapılan bu çalışmayla birlikte çevresel etmenlerin dikkat dağıtması önlendi ve sadece futbol odaklı bir atmosfer oluşturulmak istendi. Yapılan çalışmalar seyir zevkini iyileştirme açısından da önem taşıyor. 

ASRAK’TAN TEŞEKKÜR

Gençlik ve Spor İl Müdürü Reşat Asrak, Gazi Stadı’nda yapılan çalışmayı sosyal medya hesabından duyurdu. Asrak duyuru metninde şu ifadelere yer verdi: “Yer, gök, Gazi kırmızı siyah. Ekip iş başında. Tüm emeği geçenlere teşekkürler.”

Yılmaz Acar Davut

Bakmadan Geçme