Genç Girişimciler Kurulu'ndan Çorum'a Çıkarma

20'ye yakın genç girişimciler kurulu üyesi, Çorum Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığında gerçekleştirilen Bölgesel toplantı ve B2B görüşmelerine katıldı.

Taner Tonbul Başkanlığındaki 20’ye yakın genç girişimciler kurulu üyesi Çorum Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığında gerçekleştirilen Bölgesel toplantı ve B2B görüşmelerine katıldı.

Çorum TSO ev sahipliğinde TOBB Çorum Genç Girişimciler Kurulu organizasyonunda Batı Karadeniz Bölgesi Genç Girişimciler Kurullarının katılımıyla Bölgesel toplantı ve B2B görüşmeleri gerçekleştirildi. Düzce, Bolu, Bartın, Karabük, Kastamonu, Samsun ve Tokat illerinden gelen çok sayıda genç girişimciler kurulu üyeleri sektörlerine göre ikili iş görüşmelerinde bulunarak iller arası ticaretin yaygınlaştırılması amacıyla görüşmelerde bulundu.

Ferit Mutlu Başkanlığında gerçekleştirilen Bölgesel toplantıda bu tür organizasyonların devam edilmesine ve bir sonraki organizasyonun ilimizde gerçekleştirilmesine karar verildi. Kurul Başkanı Taner Tonbul ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek organizasyondan dolayı TOBB Çorum Genç Girişimciler Kurulu Başkanı Mehmet Fatih Altan’a teşekkür etti ve günün anısına plaket takdiminde bulundu.
 

Bakmadan Geçme