Haberler Spor Hakem Van'dan Hakem Van'dan TFF 2'nci Lig'in 33'üncü hafta karşılaşmalarında görev yapacak hakemler ve yardımcıları Dijital Atama Yöntemi ile belirlendi. spor haberleri PAYLAŞ 31.03.2024 16:39 Güncelleme: 31.03.2024 16:39 Yılmaz Acar Davut TAKİP ET GMG Kastamonuspor-Uşakspor karşılaşmasını Van’dan Serkan Pınar yönetecek. Pınar’ın yardımcılıklarını Malatya’dan Burak Gültek ve Adıyaman’dan Eren Özçelik yapacak. Maçın dördüncü hakemi ise Zonguldak’tan Hakan Ergin olacak. Bu Habere de Bak Yıldız Kızlar’dan Hasan Gümüş'e Ziyaret spor haberleri Kastamonu Spor Haberleri Özel Haber Yılmaz Acar Davut PAYLAŞ İlk Yorum Yazan Sen Ol! Bakmadan Geçme Burcunuza Göre Bugün Sizi Ne Bekliyor? 25 Bin Ton Rekolte Bekleniyor Yaylalara Oluklar Kurulacak Sağanak Yağış Uyarısı! Kastamonu'da Suşi Rüzgârı Hem Anneler Hem de Çocukları Mutlu