Hasan Baltacı Ziyaretlerini Sürdürüyor

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Belediye Başkan Adayı Hasan Baltacı ziyaretlerini sürdürüyor.

Hasan Baltacı Ziyaretlerini Sürdürüyor
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Geçtiğimiz Cuma günü Orman Bölge Müdürlüğü ve Tarım İl Müdürlüğü’ne yapmış olduğu kurum ziyaretlerinin ardından Kronospan Fabrika ve DORTEK Kapı Fabrikası ziyaretlerinde bulunarak işveren ve çalışanlarla bir araya geldi. 

Cumartesi günü de yoğun bir tempoyla ziyaretlerine devan eden Baltacı, ilk olarak Kuzeykent Galericiler Sitesini ve Mas Plaza Oto sitesinde yurttaşlarla buluştu. Galerici esnafı tarafından mevcut alanın ve dükkanların küçük olması nedeniyle dükkan içinde birden fazla araç barındırmakta yaşanan sorunlar dile getirilirken, bu ortak alanda ihtiyaç duydukları noter plaka basım hizmeti gibi kolaylıklara ilişkin talepler iletildi. Belediye Başkan Adayı Hasan Baltacı, şehrin sorunlarına ortak akılla çözüm bulunacağını belirtti. 

Buradaki ziyaretlerinin hemen ardından Plevne Caddesinde esnaf ziyaretinde bulunan Baltacı, genç, kadın, çocuk pek çok Kastamonuluyu önce dinledi ardından projelerini paylaştı. Özellikle öğrencilerle yaptığı sohbetlerde “Kastamonu’nun canlı, cıvıl cıvıl bir şehir olacağını” kaydeden Baltacı, gençlere Akademi Kastamonu Projesi hakkında bilgi verdi.

Özel Haber

Bakmadan Geçme