İl Milli Eğitim Müdürü Gümüş: 'Başarmanın yolu öğretmenden geçiyor'

Kastamonu İl Milli Eğitim Müdürü Hasan Gümüş, beraberinde Şube Müdürü Adem Türkmenoğlu ile birlikte Mustafa Kaya Anadolu Lisesi'ni ziyaret etti.

Ziyarette İl Milli Eğitim Müdürü Hasan Gümüş, “Türkiye Yüzyılı, Güçlü Türkiye hedeflerini başarmanın tek yolu öğretmenden geçiyor. Eğer bizim öğretmenimiz mutluysa, çocuk mutlu, mahalle mutlu, veli mutlu, şehir mutludur. Onun için bizim önceliğimiz sizlerin mutluluğu Sizlerin sorunları, problemleri olduğu zaman sürekli öğretmenler odasında olacağız. Sizleri dinleyeceğiz ve aldığımız güzel fikirleri Kastamonu için işin içine koyacağız. Bizim kapımız tüm vatandaşlarımıza, tüm öğretmenlerimize açıktır. Sorunları dinleyelim, sorunları hep beraber çözelim. İletişimle, gelişimle çözemeyeceğimiz hiçbir şey olmadığına inanıyoruz. Bugüne kadar yaptığınız kıymetli çalışmalar için ben şahsım ve müdürlüğüm adına da sizlere tek tek teşekkür ediyorum. Bundan sonra da yapacağınız güzel çalışmalar için şimdiden teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

Eğitim öğretim çalışmalarını yerinde inceleyen Gümüş, öğrenci, öğretmen ve personele yeni eğitim öğretim yılında başarı dileklerinde bulundu.

kastamonugundemgazetesi.com

Bakmadan Geçme