İl Milli Eğitim Müdürü Gümüş, öğrencilerle bir araya geldi

Kastamonu İl Milli Eğitim Müdürü Hasan Gümüş, okul ziyareti kapsamında Kuzeykent İlkokulu'nu ziyaret ederek öğrencilerle ve öğretmenlerle bir araya geldi.

Öğrencilerle buluşan Kastamonu İl Milli Eğitim Müdürü Hasan Gümüş, Geleceğin güçlü Türkiye'sinin mimarları olarak sizler geleceğin astronotu, geleceğin edebiyatçısı, bilim adamı, sosyoloğu ve psikoloğusunuz. Sizleri tüm dünyanın beklediği Türk evladı olarak donanımlı bir şekilde, tarihiyle, şanlı bayrağıyla, şanlı kültürüyle övünç duyan gençler olarak yetiştireceğiz. Bugünün küçükleri olarak sizler de buna inanacak, bu azimle ve eğitim öğretim süreçlerine devam edeceksiniz” ifadelerini kullandı.

ÖĞRETMENLER İLE BİR ARAYA GELDİLER

Öğretmenlerle öğretmenler odasında buluşan İl Milli Eğitim Müdürü Hasan Gümüş, eğitim öğretim ile ilgili talep ve önerileri dinleyerek; “Gençlerimizi yetiştirirken hem bu ülkenin değerlerini benimsemiş aynı zamanda gelecek yüzyılı anlamlandırabilen ona göre kendisini donatmış gençler yetiştirilmesini istiyoruz. Bunu hep beraber yapacağız” ifadelerini kullandı.

Hasan Gümüş; mutlu ve başarılı nesillerin yetişmesi için gayret gösteren, geleceğin mimarı olan idareci ve öğretmenlere yaptıkları çalışmalardan dolayı teşekkür ederek, yeni eğitim öğretim yılının hayırlı olması temennisiyle başarılar diledi.

kastamonugundemgazetesi.com

Bakmadan Geçme