İlçe Milli Eğitim Müdürleri ile Toplantı

Kastamonu İl Milli Eğitim Müdürü Hasan Gümüş başkanlığında İlçe Milli Eğitim Müdürlerinin katılımıyla toplantı gerçekleştirildi.

Toplantıda, Milli Eğitim Bakanlığı’nca yayımlanan Türkiye Yüzyılı Maarif Modeli ile ilgili yapılacak çalışmalar, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kutlamaları, hayat boyu öğrenme kursları, ulusal ve uluslararası projeler, pansiyonlar, taşıma planlamaları, yapılacak onarım çalışmaları, okul ve kurumlarımızın web sayfaları, lise ve üniversite giriş sınavları, mesleki eğitimde tanıtım çalışmaları, mesleki ve teknik eğitimde iş sağlığı ve güvenliği, devamsızlık ve sınıf tekrarı konuları ve yılsonunda yapılması planlanan sosyal, kültürel, sportif faaliyetlere yönelik hazırlıklar ele alındı. Toplantıda ayrıca Dilimizin Zenginlikleri Projesi, Okulum Kastamonu ve sosyal sorumluluk projeleri faaliyet takviminde yer alan etkinliklerle ilgili çalışmalar ortaokul ve liselerde yapılacak olan ortak sınavlarla ilgili yapılan hazırlıklar, geleneksel oyunlar ve okul sporları kapsamında yapılan faaliyetler görüşüldü.

İl Müdürü Gümüş gösterdikleri etkili iletişim, ekip ruhu, birlik ve beraberlikten ötürü İlçe Milli Eğitim Müdürlere teşekkür etti. Soru ve önerilerin alınmasının ardından başarılar dileyerek toplantıyı sonlandırdı.

Bakmadan Geçme