Kadir Yalçın Kurum Ziyaretlerini Sürdürüyor

İYİ Parti Kastamonu Belediye Başkan Adayı Kadir Yalçın, kurum ziyaretlerini sürdürüyor. Kadir Yalçın huzurevi, Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü ve TEİAŞ'ı ziyaret ederek, yapacağı çalışmalar hakkında bilgiler verdi.

Huzurevi’ne gerçekleştirilen ziyaretle ilgili olarak İYİ Parti İl Başkanlığı’ndan yapılan bilgilendirmede; “Belediye Başkan Adayımız Sayın Kadir Yalçın, İl Başkanımız Sayın Faruk Ataşalar ve teşkilat mensuplarımız; Kastamonu Huzurevini ziyaret edip yaşlılarımızın hayır dualarını aldılar. Huzurevi binasının önünde dolmuş durağının olmadığını ve yaşlılarımızın huzurevine ulaşabilmek için önemli bir mesafe yürümek zorunda bırakıldığını üzülerek öğrendik. İYİ Parti Belediyeciliği dönemli tüm vatandaşlarımızın hayatını kolaylaştıracak projelerle, insanlarımızı refah içinde yaşatacağımızı ifade ediyoruz” denildi.

‘Milletimizin Dertlerine Derman Olacağız’

Kadir Yalçın Kurum Ziyaretlerini SürdürüyorDiğer ziyaretlere ilişkin yapılan bilgilendirmede ise; “Belediye Başkan Adayımız Sayın Kadir Yalçın, İl Başkanımız Sayın Faruk Ataşalar ve parti yöneticilerimiz; Kastamonu Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü’ne ziyaret gerçekleştirdiler. İnsanlarımıza en hayırlı hizmetlerde bulunmak adına önemli görevler ifa eden bu güzide kurumumuzla sürekli iletişim halinde olmaya devam edeceğiz. Kastamonu’muzu Sosyal Belediyecilikle tanıştırarak, milletimizin dertlerine derman olacağız. Belediye Başkan Adayımız Sayın Kadir Yalçın, İl Başkanımız Sayın Faruk Ataşalar ve parti yöneticilerimiz; elektrik iletim hizmetlerinin sağlanması adına önemli görevler ifa eden TEİAŞ'ı ziyaret ettiler. Yapılan görüşmede; enerji güvenliği ve kalitesini artırmak için yapılan çalışmalar değerlendirildi.  İlimizin enerji altyapısını güçlendirerek, vatandaşlarımızın enerjiye kesintisiz erişimini sağlamaya devam edeceğiz” ifadelerine yer verildi. 

Bakmadan Geçme