• Haberler
  • Siyaset
  • Kastamonu Belediye Başkanı Hasan Baltacı'dan Maaş Açıklaması

Kastamonu Belediye Başkanı Hasan Baltacı'dan Maaş Açıklaması

Kastamonu Belediye Başkanı Hasan Baltacı, sosyal medya hesabı üzerinden Kastamonu Belediyesi'nin kasa bakiyesi, maaş ve ikramiye ödemeleriyle ilgili açıklamalarda bulundu.

Kastamonu Belediye Başkanı Hasan Baltacı, sosyal medya hesabı üzerinden Kastamonu Belediyesi’nin kasa bakiyesi, maaş ve ikramiye ödemeleriyle ilgili açıklamalarda bulundu.

Kastamonu Belediye Başkanı Hasan Baltacı’nın açıklamaları şöyle: “Değerli hemşerilerim. 6 Nisan Cumartesi günü gerçekleştirdiğimiz törenle görevi sizler adına teslim aldık. Dün belediyemizdeki ilk mesai günümüzde geldik gördük ki kasada maaşları ödeyecek para bile kalmamış.

‘İkramiyelerin Bir Kısmını Ödedik’

Baltacı şöyle devam etti: “Personelimize bayram öncesi ikramiyeli brüt maaş olarak 84 milyon 941 bin 697 lira ödeme gerçekleştirmemiz gerekirken kasada sadece 52 milyon 977 bin liramız olduğu için personellerimizin maaşlarının tamamını, ikramiyelerinin ise bir kısmını ödedik. Bayram sonrası personellerimizin ikramiyelerinden kalan kısmını hemen ödeyeceğiz.”

‘Mali Disiplini Sağlayacağız’

Baltacı son olarak: “Gereksiz tüm harcamalara son verecek, tüm kaynaklarımızı verimli kullanacak, mali disiplini sağlayacağız. Kamuoyunu şeffaflık anlayışımız gereği bundan sonra da bilgilendirmeye devam edeceğiz.”

Kastamonu Belediye Başkanı Hasan Baltacı'dan Maaş Açıklaması

Bakmadan Geçme