Kastamonu Çatalzeytin Belediye Başkanı Demir 'Bizler için emek en yüce değerdir'

Kastamonu Çatalzeytin Belediye Başkanı Ahmet Demir, 1 Mayıs İşçi Bayramı münasebetiyle, belediye çalışanlarının İşçi Bayramı'nı kutladı. 

Kastamonu Çatalzeytin Belediye Başkanı Ahmet Demir, 1 Mayıs İşçi Bayramı münasebetiyle, belediye çalışanlarının İşçi Bayramı’nı kutladı. 

İşçi ve emekçilerin her daim yanında olduğunu belirten Başkan Demir, “1 Mayıs işçilerin, emekçilerin birlik ve dayanışmasının ne kadar önemli olduğunu vurgulayan en özel kazanımlardan biridir. Bizler için, alın teri ve emek en yüce değerdir. İnsana insan olarak değer veriyor, emeğe ve alın terine fazlasıyla saygı duyuyoruz. 1 Mayıs birliğin, beraberliğin, dayanışmanın, hukukun, demokrasinin, mücadelenin, barışın ve kardeşliğin günüdür. Ülkemizin çalışma hayatına yön veren işçilerin emeğinin karşılığını vermek, çalışma hayatlarında kolaylık sağlamak hepimizin sorumluluğudur. Çatalzeytin Belediyesi olarak çalışma arkadaşlarımız, işçilerimiz ve emekçilerimizle bir aile olarak, ‘Ben sen yok, biz varız’ diyerek ilçemize var gücümüzle hizmet ediyoruz. Birbirimiz ile olan bu bağ sayesinde güzel Çatalzeytinimize en güzel hizmetleri kazandırabilmenin gayreti içerisindeyiz. Bu duygu ve düşünceler ile tüm emekçi kardeşlerimizin demokratik hak ve özgürlükleri için canları pahasına verdikleri mücadelenin simgesi olan 1 Mayıs’ı içtenlikle kutluyorum” dedi. 

Bakmadan Geçme