Kastamonu'dan Ankara'ya Ziyaret

Ankara'da Tütün ve Alkol Başkanı Uğur Yalçın ile Bitkisel Üretim Genel Müdür Yardımcısı Kastamonu'lu İhsan Emiralioğlu'na ziyaret düzenlendi.

Kastamonu'dan Ankara'ya Ziyaret
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Kastamonu Ticaret Borsası Başkanı Serdar İzbeli, beraberinde Kronospan Orman Ürünleri Sanayi Ticaret Anonim Şirketi Yönetim Kurulu ve Genel Müdür Yardımcısı, ayrıca Kastamonu Ticaret Borsası Başkan Yardımcısı Ömer Gülamoğlu ile Kronospan A.Ş. Satın Alma Grup Müdürü Metin Ruhi Aksu ile birlikte Ankara’da Tütün ve Alkol Başkanı Uğur Yalçın ile Bitkisel Üretim Genel Müdür Yardımcısı hemşehrimiz İhsan Emiralioğlu’na ziyarette bulundu. 

Ziyaret ile ilgili açıklama yapan İzbeli, Gülamoğlu ve Aksu, Kastamonu'ya ilişkin önemli gelişmeler ve ayrıca sunulabilecek katkılara dair fikir alışverişinde bulunduklarını ifade ettiler. Yalçın ve Emiralioğlu’nun Kastamonu için bir şans olduğunu vurgulayan Kastamonu heyeti, bu tür üst düzey görevlerdeki Kastamonulu hemşehrilerimizin sayımızın artmasını arzu ettiklerini söylediler. Gülamoğlu ve Aksu, kendi firmalarına ilişkin devam eden yeni yatırımlara ilişkin de bilgi verdiler ve firmalarının 2021-2022 yıllarına ait Sürdürülebilirlik Raporunu her iki isme de takdim ettiler.

Özel Haber

Bakmadan Geçme