• Haberler
  • Sağlık
  • Kastamonu Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde İlk Toplantı

Kastamonu Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde İlk Toplantı

Kastamonu Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Zafer Ergül, atamaları yapılan idari müdürlerle ilk toplantıyı makamında yaptı.

Kastamonu İl Sağlık Müdürlüğü'nde yeni dönem sözleşme yöneticileri belirlendi. Sağlık Hizmetleri Müdürlüğü’ne Pakize Çetin, Destek ve Kalite Hizmetleri Müdürlüğü’ne Ayhan Türidi, Mali İşler Müdürlüğü’ne Özgür Özkan getirildi.Kastamonu Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde İlk Toplantı

Görevlerine başlayan müdürler, Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Zafer Ergül ile bir araya gelerek ilk toplantılarını gerçekleştirdiler. KEAH Başhekimi Prof. Dr. Zafer Ergül, göreve başlayan yeni dönem müdürlere başarılar diledi. Göreve yeni başlayan müdürlere çalışmalarında muvaffakiyetler dileyen Başhekimi Prof. Dr. Zafer Ergül, başarı dileklerinde bulunarak; “Kastamonu sağlığına hep birlikte hizmet edeceğiz. Sizlerdeki bu enerjiyi gözlerinizden görüyorum, okudum. Kastamonu insanımızın sağlıklı bir hayat sürmesi için gece gündüz takım ruhuyla hep birlikte beraber çalışacağız” dedi. 

Bakmadan Geçme