Kastilya Aquapark, Yeni Sezona Kapılarını Açtı

Kastamonu Havalimanı'na 5 dakika uzaklıktaki Yolkonak Terzibaşı Mahallesi'nde bulunan Kastilya Otel kapalı Aquapark'ı, sıcak yaz günlerinde vatandaşlara eğlence dolu anlar yaşatmak için kapılarını açtı.

Üzeri kapalı olması nedeniyle yaz mevsiminin yanı sıra kış mevsiminde de hizmet verecek olan Aquapark, Kastamonuluları bekliyor.

Kastamonu’nun ilk ve tek kapalı aquaparkının çeşitli bölgelerinde, her yaşa ve ilgiye hitap eden farklı su oyunları ve kaydıraklar bulunuyor. Hem yetişkinler hem de çocuklar, Aquapark’ta eğlenceli ve unutulmaz anlar yaşama şansına sahip oluyorlar. 1 Mayıs itibariyle kapılarını açan Aquapark, Pazartesi günleri hariç haftanın her günü 11.00-22.00 saatleri arasında vatandaşlara hizmet verecek. Gün içerisinde de bay-bayan ayrı hizmet veren tesis, saat 17.00’dan itibaren de aileleri bir bütün olarak ağırlıyor. Aquapark’a Kastamonu’nun yanı sıra çevre il ve ilçelerden de ilgi her geçen gün artıyor.

Kastilya Aquapark’ı, 12 Mayıs Anneler Günü vesilesiyle özel bir kampanya ile aileleri ağırlamaya hazırlanıyor. Pazar günü Kastilya Aquaparkı’nı kullanmak isteyen tüm annelere yüzde 15 indirim uygulayacaklarını kaydeden İşletme Sahibi Yılmaz Uzan: “Bu vesileyle tüm annelerimizin Anneler Günü’nü kutluyor, ellerinden öpüyoruz” dedi. 

Bakmadan Geçme