Küre Kaymakamı Kandemir'e ziyaret

Kastamonu Küre Kaymakamı Muhammed Cezmi Kandemir'e ziyaretler devam ediyor.

Kronospan Orman Ürünleri Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi Genel Müdür Yardımcısı Ömer Gülamoğlu, önceki dönem TOBB Hesapları İnceleme Komisyonu ve Ticaret Borsası Başkanı Sedat İşeri, Yüksel Grup Orman Ürünleri San ve. Tic Ltd Şti. sahibi Ömer Yüksel, Kronospan Çevre ve Enerji Müdürü Çağatay Öksüz ile Türk Basın Birliği Şube Başkanı Cengiz Muhziroğlu, Küre Kaymakamı Muhammed Cezmi Kandemir’e makamında ziyarette bulundular.

Küre Kaymakamı Muhammed Cezmi Kandemir: “Kastamonu’da Doğanyurt ilçesinde göreve başladım. Ardından atamam Küre Kaymakamlığına oldu. Kastamonu ve ilçelerinin her yöresi çevresi doğa harikası, ayrı ayrı özellikleri, güzellikleri, kültürü barındıran bir il. Maneviyatı yüksek bir il. İnsanları, yaşayanları naif ve çok cana yakın. Bu ilde Kaymakamlık görevi yapmaktan dolayı da çok mutluyum ve heyecanlıyım. Kastamonu ve ilçelerini, görev yaptığım yerleri de çok seviyorum. Güzel hizmetler, güzel çalışmalar, örnek projeler yapmak için de mücadele edeceğim” dedi ve ziyarete gelen konuklara da ayrı ayrı teşekkür etti.

Gülamoğlu, İşeri, Yüksel, Öksüz ve Muhziroğlu’da Kaymakam Kandemir’e yaptıkları görev ve çalışmaları hakkında bilgi verdi.

kastamonugundemgazetesi.com

Bakmadan Geçme