Memleket Partisi'nde Urganioğlu Dönemi

Memleket Partisi Kastamonu İl Başkanlığı görevine Ayten Urganioğlu getirildi. Urganioğlu, sorumluluk bilinçlerinin daha da arttığını belirterek, bu doğrultuda çalışmalarını sürdüreceklerini söyledi.

Memleket Partisi İl Başkanlığı görevine getirilen Ayten Urganioğlu; “Memleket Partisi olarak memleketimiz için doğruları söylemeye ve yol göstermeye devam ediyoruz. Kastamonu’muz için yaptığımız çalışmalar ve açıklamalar Parti Genel Merkezimizce de görülmüştür. Bu nedenle genel merkezimizce tarafımıza Memleket Partisi Kastamonu İl Başkanlığı tevdi edilmiştir. Bundan sonra Kastamonu’da sorumluluğumuzun daha da arttığı ve ağırlaştığı yeni bir dönem başlamıştır. Zira önceden özellikle merkez ilçemizle sorumluyken şimdi Kastamonu’muzun tamamının sorumluluğu üzerimize yüklenmiştir. Bize verilen bu görev beklentinin de ne olduğunu göstermektedir. Artık bize düşen bu göreve ve partimize layık bir şekilde Kastamonu için en güzeli yapabilmektir. Bunun azminde ve amacında olacağımız şüphesizdir. Kaldı ki memleketimizin her bir ferdinin de şehrimizin yaşadığı sıkıntılarında farkındayız ve bizzat yaşıyoruz. Bu problemlerin ortadan kaldırılması noktasında yapıcı, yol gösterici ve kardeşçe çalışmalarımız devam edecektir. Çünkü biz memleketimizin her ferdini hiçbir ayrım yapmadan seviyoruz. Çünkü biz kardeşiz ve Kastamonuluyuz. Dolayısıyla tarafımıza yeni bir misyon yüklenmiştir. Bu sebeple de her düşünceye kapımız açık olarak herkesi Memleket Partimize davet ediyoruz. Özellikle genç kardeşlerimizi, hanım kardeşlerimizi partimizi tanımaya ve partimize üye olmaya davet ediyoruz” dedi. 

‘Yolumuza Koşar Adımlarla Kaldığımız Yerden Devam Edeceğiz’

Açıklamalarına devam eden Urganioğlu; “Bizler örgütümüzle birlikte Kastamonu’da güzel çalışmalar ortaya koymuştuk. Şimdi bu uyumumuzu hiç kaybetmeden, örgütümüzle tek vücut olarak yolumuza koşar adımlarla kaldığımız yerden devam edeceğiz. Önümüzdeki yerel seçimlerde de en güzel çalışmaları ortaya koyarak en güzel sonuçlara ulaşmanın gayretinde olacağız. Bizlere güvenerek önce kurucu merkez ilçe başkanlığı, sonra 28’inci dönem milletvekilliği adaylığından sonra şimdide il başkanlığı görevine bizleri layık gören başta sayın genel başkanımız Muharrem İnce olmak üzere parti genel sekreterimiz Av. Halil İlker Çelik ve tüm genel merkez yönetimimize samimi teşekkürlerimi sunuyorum. Yine genel merkezimize il başkanı olarak benim olmam yönünde görüş bildiren teşkilatımızın il, ilçe örgütlerine ve tüm kademelerine teşekkürlerimi sunuyorum” ifadelerini kullandı.

kastamonugundemgazetesi.com

Bakmadan Geçme