• Haberler
  • Siyaset
  • MHP İl Başkanı Emre Şahin: 'Kimseye Milliyetçi Hareket Partisi'ni Yok Saydırmayız'

MHP İl Başkanı Emre Şahin: 'Kimseye Milliyetçi Hareket Partisi'ni Yok Saydırmayız'

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İl Başkanı Emre Şahin, AK Parti milletvekili Halil Uluay'ın ifadelerine değinerek açıklamada bulundu. 

MHP İl Başkanı Emre Şahin açıklamasında; “31 Mart 2024 tarihinde gerçekleşecek olan Mahalli İdareler Genel Seçimleri için aday belirleme sürecimiz devam etmektedir. Merkez ve ilçelerimizde yoğun ilgi alaka gösterip aday adayı olan kıymetli dava arkadaşlarımızın sayıca fazla oluşu bizleri ziyadesiyle heyecanlandırmaktadır. Gerek Belediye Başkanlığı adaylığı gerekse İl genel meclisi ve Belediye Meclisi adaylığı noktasında inanmış dava arkadaşlarımız birlik ve beraberlik içerisinde görev beklemektedir. Bu kapsamda aday belirleme sürecimiz tamamlandığında saha çalışmalarımız hız kazanacaktır” dedi.

‘Kalenin Surlarını Genişleteceğiz’

Halil Uluay’ın açıklamasına değinen Şahin; “Dün AK Parti Milletvekili Sayın Halil Uluay ittifak ile ilgili açıklamasında dikkatimizi çeken bir cümle kullanmıştır. Buradan sesleniyorum sayın vekile; mevcut belediyelerimizi mi yok sayıyor, yoksa Cumhur İttifakı’nın en büyük bileşeni Milliyetçi Hareket Partisi’ni mi? Şu anda Kastamonu Merkez belediyesi ve bununla birlikte Tosya, Taşköprü, Çatalzeytin, Ağlı, Seydiler ve İhsangazi Belediyeleri Milliyetçi Hareket Partisi tarafından yönetilmektedir. Kimseye Milliyetçi Hareket Partisi’ni yok saydırmayız! Aday belirleme sürecimiz tamamlandığında tüm dava arkadaşlarımız ile birlikte gece gündüz çalışmalarımızı sürdürüp üç hilalli sancağımızı diğer ilçelerimizde de asacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın. Bizler yarım asrı aşkın bir siyasi hareketin mensuplarıyız ben ve değerli dava arkadaşlarımız birlik ve beraberlik içerisinde çalışmalarımızı sürdürüp, kalenin surlarını genişleteceğiz” ifadelerini kullandı.
 

Bakmadan Geçme