ÖSYM Başkanı Ersoy'dan KÜ'ye Ziyaret

Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) Başkanı Prof. Dr. Bayram Ali Ersoy ile Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Necip Şimşek ve beraberindeki heyet, Kastamonu Üniversitesi'ni ziyaret etti.

Heyeti, Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Mehmet Atalan, Prof. Dr. Ömer Küçük ve Prof. Dr. Kasım Yenigün ile Genel Sekreter V. Şevket Bahçacıoğlu karşıladı. ÖSYM heyeti, Kastamonu Üniversitesi’nde bulunan ÖSYM bürosunu ziyaret ederek çalışmalar hakkında bilgi aldı. Görüşmede, ÖSYM'nin teknolojik altyapısı, sınav güvenliği önlemleri, aday memnuniyeti ve gelecekteki planları konusunda görüş alışverişinde bulunuldu.

Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Mehmet Atalan, yükseköğretimde ÖSYM'nin önemli bir yere sahip olduğunu belirterek, Başkan Prof. Dr. Bayram Ali Ersoy başkanlığındaki heyetin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirdi ve ÖSYM'nin gelecekteki çalışmalarında başarılar diledi. Başkan Prof. Dr. Ersoy ve beraberindeki heyet, nazik misafirperverlikleri ve ilgileri için teşekkür ederek Üniversitemizin eğitim ve araştırma faaliyetlerine verdiği katkılardan dolayı Kastamonu Üniversitesi ailesine teşekkür etti. Ziyaret, günün anısına fotoğraf çekiminin ardından son buldu.

Bakmadan Geçme