PANCAR-KOOP Genel Kurulu'nu Yaptı

Sınırlı Sorumlu Kastamonu Pancar Ekicileri Kooperatifi Ortaklar (PANCAR-KOOP) 61'nci olağan genel kurul toplantısı Kooperatif Binası Salonu'nda yapıldı.

2024 yılı için iç denetçi seçiminde yine önceki isimler olan Mehmet Çiftci, Selim Topuksuzoğlu ve Doğan Depişgen görevlerine devam etmesi tekrar oy birliğince kabul edildi.

Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunması ile başlayan olağan genel kurulda Divan Başkanlığını Murat Akar, Başkan Yardımcılığını  Cahit Tuzsuz, Katip Üyeliklerini de Mustafa Paskal ve Hasip Saydur yaptı.  Kastamonu Pancar Ekicileri Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Burhan Tuzsuz Başkanlığında Başkan Vekili Abdullah Yılmaz, Yönetim Kurulu Üyeleri Satılmış Demir, Mustafa Kuşcu ve Kemal Yıldırım görevlerine devam ediyor. PANCAR-KOOP Genel Kurulu'nu Yaptı

Olağan Genel Kurulda açılış konuşması yapan Kastamonu Pancar Ekicileri Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Burhan Tuzsuz, “2023 faaliyet yılı yönetim kurulu ve denetçiler raporları, bilanço, gelir tablosu hesapları ile 2024 faaliyet yılı iş programı ve bütçesinin sunulmasına geçmeden önce kooperatifimizin faaliyetlerinde gelişmesinde maddi ve manevi desteklerini esirgemeyen, Pankobirlik Genel Müdürlüğüne, Türkiye Şeker Fabrikaları A.Ş. Genel Müdürlüğüne ve mensuplarına, Kastamonu Şeker Fabrikası Ziraat ve Muhasebe Teşkilatına, iyi bir çalışma örneği veren kooperatifimiz personeline, bu müessesenin gerçek sahibi çiftçilerimize huzurlarınızda en derin şükranlarımızı arz etmeyi bir vazife sayar, ebediyete intikal edenleri rahmetle anarız. Ortaklarımız her geçen gün faaliyetlerini artırmayı ve çiftçilerimize yardımcı olmayı görev edinmiş olan kooperatifimiz 2023 faaliyet yılında da siz ortaklarımızın ihtiyaçlarını zamanında uygun fiyatlarla ve kaliteli olarak temin etmek için imkanları ölçüsünde azami gayreti göstermiştir. Gelecek yıllarda da uyarıcı teşvikleriniz ile sizlere daha iyi hizmet ümidiyle saygılar sunarız” dedi.

Olağan genel kurulda 13 gündem maddesi görüşülerek oy birliğiyle kabul edildi.

Özel Haber

Bakmadan Geçme