Rektör Topal'a ziyaretler sürüyor

Kastamonu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ahmet Hamdi Topal'a ziyaretler sürüyor.

Rektör Topal’ı, Kastamonu İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Şube Müdürü Erkan Sönmez ve Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü temsilcilerinden oluşan heyet, Devlet Su İşleri (DSİ) 23. Bölge Müdürü Yasin Devrim ve beraberindeki Bölge Müdür Yardımcısı Ömer Kuru ile Tez-Koop-İş Sendikası Genel Sekreteri Hasan Bozkurt, Zonguldak Şube Başkanı Fatih Cevizdibi ziyaret etti.

Kastamonu İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Şube Müdürü Erkan Sönmez ve Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü temsilcilerinden oluşan heyetin ziyaretinde; 2023-2024 Eğitim Öğretim Yılında Narkotik Şube Müdürlüğü ve TDP Şube Müdürlüğü koordinesinde hayata geçirilecek olan “Bilinçli Gençler Sağlıklı Toplum” projesi ve olası iş birliklerinin konuşuldu. Rektör Topal, Müdür Sönmez ve beraberindeki heyete, nazik ziyaretlerinden ötürü teşekkür ederek, çalışmalarında başarılar diledi.

DSİ 23’ÜNCÜ BÖLGE'DEN REKTÖRE ZİYARET

Sonrasında; Devlet Su İşleri (DSİ) 23’üncü Bölge Müdürü Yasin Devrim ve beraberindeki Bölge Müdür Yardımcısı Ömer Kuru, tarihinde Rektör Prof. Dr. Ahmet Hamdi Topal’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. 

Rektör Topla, nazik ziyaretlerinden ötürü Bölge Müdürü Devrim ve Bölge Müdür Yardımcısı Kuru’ya teşekkür ederek, çalışmalarında başarılar diledi. Bölge Müdürü Devrim ve Bölge Müdür Yardımcısı Kuru da yeni dönem için başarı temennilerinde bulunarak ilgi ve misafirperverliklerinden ötürü Rektör Topal’a teşekkür etti.

TEZ-KOOP-İŞ SENDİKASI’NDAN ZİYARET

Son olarak; Tez-Koop-İş Sendikası Genel Sekreteri Hasan Bozkurt, Zonguldak Şube Başkanı Fatih Cevizdibi, Rektör Prof. Dr. Ahmet Hamdi Topal’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. 

Olası iş birliklerinin görüşüldüğü toplantıda Rektör Topal’a, nazik ziyaretlerinden ötürü Genel Sekreter Bozkurt ve Şube Başkanı Cevizdibi’ne teşekkür ederek, çalışmalarında başarılar diledi. Genel Sekreter Bozkurt ve Şube Başkanı Cevizdibi ise yeni dönem için başarı temennilerinde bulunarak ilgi ve misafirperverliklerinden ötürü Rektör Topal’a teşekkür etti.

kastamonugundemgazetesi.com

Bakmadan Geçme