Rektör Topal'a Ziyaretler Sürüyor

Kastamonu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ahmet Hamdi Topal'ı, Eğitim Fakültesi heyeti ve Türk Hava Kurumu Şubesi ziyaret etti.

Rektör Topal'a Ziyaretler Sürüyor
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Kastamonu Üniversitesi Eğitim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ahmet Kaçar önderliğindeki akademisyenler ve geleceğin öğretmenleri, 23 Kasım 2023 tarihinde Rektörümüz Prof. Dr. Ahmet Hamdi Topal’ı makamında ziyaret etti. 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla gerçekleşen ziyarette, öğretmenlik mesleğinin geleceği ve eğitimde öğretmenin rolü konuları ele alındı.

Rektör Topla, nazik ziyaretlerinden ötürü Dekan Prof. Dr. Kaçar başkanlığındaki heyete teşekkür ederek, eğitimdeki önemli konulara dair fikir alışverişinde bulunmaktan memnuniyet duyduğunu ifade etti. Aynı zamanda, Dekan Prof. Dr. Kaçar başkanlığındaki heyet ise Rektör Topal’a ilgisi ve misafirperverliği için teşekkür ederek, üniversitenin eğitim alanındaki başarılarına sağladığı değerlerden dolayı memnuniyetlerini dile getirdi.

Thk’dan Rektör Topal’a Nezaket Ziyareti

Rektör Prof. Dr. Ahmet Hamdi Topal, Türk Hava Kurumu Kastamonu Şube Başkanı Ahmet Şirin, Sayman Sevil Ortaoruç ve Genç Kanat Lideri Yasin Sezer Soycan ile Yade Yavuz’u makamında ağırladı.

24 Kasım Öğretmenler Günü münasebetiyle gerçekleşen ziyarette, eğitim alanındaki iş birlikleri ve gelecekte yapılacak ortak projeler görüşüldü. Hava sporları, TEKNOFEST çalışmaları ve olası iş birliklerinin görüşüldüğü ziyarette Rektör Topal, nazik ziyaretlerinden ötürü Şube Başkanı Şirin başkanlığındaki heyete teşekkür ederek, çalışmalarında başarılar diledi. Ziyaretin sonunda Türk Hava Kurumu Kastamonu Şubesi temsilcileri, ilgi ve misafirperverliklerinden ötürü Rektör Topal’a teşekkür etti.

Bakmadan Geçme