Rektör Topal, Lösemi Tedavisi Gören Çocukları Ağırladı

Kastamonu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ahmet Hamdi Topal, Lösemili Çocuklar Vakfı (LÖSEV) İl Temsilcisi Şevket Yılmaz ile birlikte lösemi tedavisi gören ve hastalığı yenen çocuklar ile ailelerini ağırladı.

2-8 Kasım Lösemi Haftası'nın farkındalığını artırmak ve Kastamonu Üniversitesi ile LÖSEV arasında olası iş birliklerini ele almak amacıyla gerçekleşen ziyarette Rektör Topal, nazik ziyaretleri nedeniyle Yılmaz ve beraberindeki heyete teşekkür ederek, çocuklar ve ailelerine sağlık ve mutluluk dolu bir yaşam dileklerini iletti. Aynı zamanda, lösemi konusundaki farkındalığın artırılması ve tedaviye erişimin önemine vurgu yaparak, LÖSEV'in bu alandaki değerli çalışmalarına destek verme konusundaki temennilerini dile getirdi.

LÖSEV İl Temsilcisi Şevket Yılmaz başkanlığındaki heyet ise Rektör Topal’a ilgi ve misafirperverliklerinden duydukları memnuniyeti ifade ederek, teşekkür etti ve Kastamonu Üniversitesi ve LÖSEV arasında olası iş birliği fırsatlarını değerlendirmekten mutluluk duyacaklarını ifade etti. Ziyaret, günün anısına fotoğraf çekiminin ardından son buldu.

kastamonugundemgazetesi.com

Bakmadan Geçme