Vali Dallı'dan Cide ve Şenpazar'a Ziyaret

Vali Meftun Dallı, Cide ve Şenpazar ilçelerini ziyaret ederek ilçelerdeki genel çalışmalar hakkında kurum amirlerinden bilgi aldı.

Vali Meftun Dallı, Cide Kaymakamlığı’nı ve Cide Belediye Başkanlığını ziyaret ederek, Kaymakam Tuncay Karataş ile Belediye Başkanı Mehmet Eşref Mutlu’dan ilçede yapılan ve devam eden çalışmalarla ilgili bilgi aldı. Akabinde Vali Dallı, beraberindeki heyet ile birlikte, Cide İlçe Emniyet Amirliği’ni ve Cide İlçe Jandarma Komutanlığı’nı ziyaret ederek, güvenlik güçlerine çalışmalarında başarılar diledi.

Cide’deki ziyaretlerine devam eden Vali Dallı, Cide Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Aile Destek Merkezi’ni ziyaret ederek yetkililerden çalışmalar hakkında bilgi aldı. Cide Irmak Mahallesi'nde selde zarar gören köprüde incelemelerde bulunan Vali Dallı, son durum hakkında yetkililerden bilgi aldı.

Vali Dallı, Cide’deki incelemelerinin devamında; 1954-1984 yılları arasında Cide Belediye Başkanlığı yapan, Cumhuriyetimizle aynı yaşta olan ve Cide’de Efsane Başkan olarak bilinen Memduh İmer’i evinde ziyaret etti. Vali Dallı, Cide’deki ziyaretlerinde son olarak; Cide İlçe Devlet Hastanesi’ni ziyaret ederek Başhekim Dr. Burcu Sökmen'den bilgi aldı ve vatandaşlara geçmiş olsun dileklerinde bulundu.

Şenpazar Ziyareti

Cide’deki ziyaretlerinin ardından Vali Dallı Şenpazar’a geçti. Vali Meftun DallI, Şenpazar Kaymakamlığı’nı ve Şenpazar Belediye Başkanlığı’nı ziyaret ederek, Kaymakam Vekili Ayberk Aydoğan ile Belediye Başkanı Cem Çınar'dan İlçede yapılan ve devam eden çalışmalarla ilgili bilgi aldı. Akabinde Vali Dallı beraberindeki heyet ile birlikte, Şenpazar İlçe Emniyet Amirliğini ve Şenpazar İlçe Jandarma Komutanlığını ziyaret ederek, güvenlik güçlerine çalışmalarında başarılar diledi.

Vali Meftun Dallı, Şenpazar ziyaretlerinde son olarak esnafla bir araya gelerek, hayırlı ve bereketli kazançlar diledi.

kastamonugundemgazetesi.com

Bakmadan Geçme