Yerel Seçim Öncesi Kastamonu Ak Parti'de Şok İstifa

31 Mart'ta yapılacak yerel seçimler öncesinde partiler adaylarını belirlemeye devam ederken, Kastamonu Ak Parti'de şok bir istifa gerçekleşti.

Yerel Seçim Öncesi Kastamonu Ak Parti'de Şok İstifa
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Ak Parti Tosya İlçe Başkanı Hasan Mete Dikişci yaptığı açıklama ile görevinden istifa etti. 

‘Gönül birliğiyle aldığımız karar sonucunda isitifa ediyorum ’ diyen Dikişci: “ Kurulduğu günden bu yana milletimizin refahı, birliği ve huzuru için kararlılıkla çalışan Ak Parti, Türkiye’nin siyaset sahnesinde önemli bir değişimin ve dönüşümün sembolü olmuştur. Partimizin temel değeri olan adalet, özgürlük, demokrasi ve milli birlik ruhu, Türkiye’nin güçlü bir şekilde ilerlemesi için temel bir direksiyon görevi üstlenmiştir. Toplumumuzun her kesimine kucak açan ve farklılıkları zenginlik olarak gören partimiz, ülkemizin her köşesinde birlik ve dayanışma duygusunu güçlendirmiştir.
Böylesine büyük bir siyasi oluşumun içerisinde yer alarak sizlerin teveccühü ve desteği ile çalışmaktan onur duyduğum Ak Parti Tosya İlçe Başkanlığı görevimden gönül birliğiyle aldığımız karar sonucunda istifa ediyorum. Görevim süresi boyunca, ilçemizin kalkınması ve refahı için büyük bir gayretle çalışmaya özen gösterdik. Projelerimiz ve hedeflerimiz doğrultusunda birçok başarı elde ettik. Birlikte yürüdüğümüz yolculuk boyunca desteklerini esirgemeyen başta Sayın Genel Başkanımıza, İl Başkanımıza ve tüm hemşehrilerimize teşekkürlerimi iletiyorum.
Ak Parti davamızın hizmet maratonu bir bayrak yarışıdır. Partimizin yüklemiş olduğu misyonu görev süremiz boyunca ve elimizden geldiğince ilçemizde taşımaya çalıştık. Bundan sonra da taşımaya devam edeceğiz.” ifadelerini kullandı.

Bakmadan Geçme