YRP İl Başkanı İbrahim Demir: Yeniden Refah Partisi olarak seçime hazırız

Yeniden Refah Partisi (YRP) İl Başkanı ve yönetimi Kastamonu Gazeteciler Derneği yönetim kuruluna hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Yeniden Refah Partisi İl Başkanı İbrahim Demir, yönetim kurulu ve teşkilat temsilcileri, geçtiğimiz günlerde olağan genel kurulunu yapan Kastamonu Gazeteciler Derneği başkan İzzet Sarı ve yönetim kurulu üyelerine hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdi. İl Başkanı İbrahim Demir, basının önemine...

YRP İl Başkanı İbrahim Demir: Yeniden Refah Partisi olarak seçime hazırız
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Yeniden Refah Partisi (YRP) İl Başkanı ve yönetimi Kastamonu Gazeteciler Derneği yönetim kuruluna hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Yeniden Refah Partisi İl Başkanı İbrahim Demir, yönetim kurulu ve teşkilat temsilcileri, geçtiğimiz günlerde olağan genel kurulunu yapan Kastamonu Gazeteciler Derneği başkan İzzet Sarı ve yönetim kurulu üyelerine hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdi. İl Başkanı İbrahim Demir, basının önemine vurgu yaparak Kastamonu ve ilçelerindeki basın mensuplarının görevlerini en iyi şekilde gerçekleştirdiğini söyledi.

“DEPREM GERÇEĞİNİ VE YAŞANAN ACILARI HİÇBİR ZAMAN UNUTMAMALIYIZ”

Başkan Demir, yaşanılan depremin ardından herkesin bu gerçeği bir kez daha gördüğünü söyledi. İmar planlarında yapılan yanlışlardan dönülmesi gerektiğini söyleyen İbrahim Demir “Kastamonu ve özellikle Tosya ilçemiz 1’inci derecede deprem bölgesi. Deprem ile yaşamayı öğrenmeliyiz ve tedbirlerimizi buna göre almalıyız. Evlerimizi ve işyerlerimizi yaparken en önemli konulardan birisi zeminin sağlam olması bizler konutlarımızı sağlam zeminlere yapmalıyız ki yıkımlarla karşılaşılmasın. İnşaatı devam eden yapıların iyi denetlenmesi gerekmektedir” dedi.

“YENİDEN REFAH PARTİSİ OLARAK SEÇİME HAZIRIZ”

Yeni gündemin seçim olduğunu ve Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın tarih verdiğini ifade eden Demir; “Biz Yeniden Refah Partisi olarak seçime hazırız. Saha çalışmalarımız devam ediyor. Teşkilâtlarımızla sahadayız. Bundan sonra daha da yoğunlaşarak vatandaşlarımızla bir araya gelmeye devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

“DOĞRU VE TARAFSIZ BİR ŞEKİLDE GÖREVİMİZİ YAPMAYI SÜRDÜRECEĞİZ”

Kastamonu Gazeteciler Derneği Başkanı İzzet Sarı’da ziyaretleri için Başkan İbrahim Demir ve beraberinde ki heyete teşekkür ederek “Bizler Kastamonu merkez ve ilçelerimizin menfaatleri doğrultusunda adım atan herkesin yanındayız. Doğru ve tarafsız bir şekilde görevimizi en iyi şekilde yapmayı sürdüreceğiz” dedi. Kastamonu Gazeteciler Derneğinde gerçekleşen ziyarete Yeniden Refah Partisi İl Başkanı İbrahim Demir ve yönetimi, Gazeteciler Derneği Başkanı İzzet Sarı, TSYD Temsilcisi Murat Köse, İhlas Haber Ajansı Bölge Müdürü Murat Kanber, Tosya İHA Muhabiri Sedat Ağacıkoğlu, Kastamonu Güncel Haber Sitesi İmtiyaz Sahibi Murat Şengül katıldı. Ziyaret hatıra fotoğraf çekimi ile sona erdi.

E.P.

Bakmadan Geçme