Yüksel Aydın Esnaf ve Vatandaşlarla Buluştu

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kastamonu Belediye Başkan Adayı Yüksel Aydın, seçim çalışmaları kapsamında esnaf ve vatandaşlarla kucaklaşmaya, esnaf ve vatandaşları dinlemeye devam ediyor. Yüksel Aydın, esnaf ve vatandaşları ziyaret ederek projelerini anlattı.

MHP Kastamonu Belediye Başkan Adayı Yüksel Aydın, saha ziyaretlerini aralıksız sürdürüyor. Kastamonu’nun tüm sokaklarını karış karış gezen Yüksel Aydın, vatandaşlarla buluşuyor, projelerini anlatıyor, vatandaşların desteğini talep ediyor.

Gündüzleri saha ziyaretleri, akşamları ise kahvehane ve ev ziyaretleri gerçekleştiren Aydın, ziyaretlerinde esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelerek sorun ve talepleri dinledi. Aydın, karşılaştığı yoğun ilgiden ötürü hemşehrilerine teşekkür etti.

Aydın, esnaf ziyaretlerinde esnafın taleplerini ve sorunlarını yakından dinleyerek, Kastamonu’ya yapacakları projeler hakkında bilgi verdi. Esnafın beklenti ve önerilerine kulak veren Aydın, Kastamonu’nun geleceği için yapılacak çalışmaları hem vatandaşların hem de esnafın görüş ve taleplerini dikkate alarak planladıklarını belirtti.

Belediye Başkan adayı Yüksel Aydın, ziyaretlerinde esnafın günlük sorunlarına çözüm bulma sözü verdi ve Kastamonu’nun gelişimi için projelerini detaylı bir şekilde anlattı. 

Halkın ilgi ve desteğiyle Kastamonu’nun daha yaşanabilir bir şehir haline getirilmesi için var güçleriyle çalışacaklarını ifade eden Aydın, şehrin ekonomik ve sosyal yapısını güçlendirecek adımların atılacağını vurgulayarak, belediye yönetiminde esnafın isteklerini dikkate alacaklarını ve çözüm odaklı bir yönetim anlayışıyla hareket edeceklerini belirtti.

Bakmadan Geçme