Merkez İlçe Başkanı Akif Güzel: 'Fırıldak Olmaya Gerek Yok'

AK Parti'nin Honsalar Mahallesi'nde düzenlediği açık hava toplantısında konuşan AK Parti Merkez İlçe Başkanı Akif Güzel, CHP ve MHP Belediye Başkan Adayları Hasan Baltacı ve Yüksel Aydın'a yüklendi.

Akif Güzel; “Ey Yüksel Aydın. Sana Rahmetli Muhsin Yazıcıoğlu'nun bir sözüyle seslenmek istiyorum. Onun güzel bir sözü var, ‘Bir saniyesine bile hükmedemediğimiz bir dünya için bu kadar fırıldak olmaya gerek yok’ bu laf anlayana çok şey anlatır, eline almışsın uyduruk kağıtlar, 5 yıl önceki gibi şov yapma derdindesin. Milletimizin karnı yalanlara, iftiralara tok” diyerek Yüksel Aydın'ın AK Parti Belediye Başkan Adayı Tahsin Babaş hakkındaki iddialarına cevap verdi.

‘HDP Zihniyetinin Kastamonu Belediyesi’nde Yeri Yok’

CHP Belediye Başkan adayı Hasan Baltacı ya da yüklenen Güzel; “EMEP'in İl Başkanlığı yapanlar ve DEM ile kol kola girenlerin, beraber poz verenlerin bizim ve bizden olma ihtimali yok. Baltacı demek, Erbilgin demek, yıkım zihniyeti demektir. Onlar Kastamonu’da zihniyeti değiştireceğiz diyorlar. Kastamonu’muzun milliyetçi muhafazakar zihniyetine darbe indireceklerini sanıyorlar. Sizin de, kol kola girdiğiniz HDP zihniyetinin de Kastamonu Belediyesi’nde yeri yok. Milletimiz bunu çok iyi görüyor. Kastamonu 5 yıl daha kaybetmek istemiyor. Kastamonu evliyalar diyarı ey Baltacı, bunu bil. Kastamonu'nun mahallelerini, sokaklarının dahi bilmiyorsun, sen nasıl bu memlekete hizmet edeceksin? Sahi sen hayatında iş makinesi gördün mü? Sen Fen İşleri nedir bilir misin?” diyerek muhalefet adaylarına yüklendi.

‘Biz Eser Siyaseti Yapıyoruz Siz Laf Siyaseti’

Akif Güzel son olarak; “Biz eser siyaseti yapıyoruz siz laf siyaseti. Biz proje konuşuyoruz,  Kastamonu'yu geliştirelim diyoruz, siz iftira ve algı siyaseti yapıyorsunuz. Kastamonu’muzun tüm mahalle ve sokaklarında Başkan Babaş’ın izi var. Allah'ın izniyle bu necip millet yine yeniden hizmet için Ak Parti diyecek, hizmet için Tahsin Babaş diyecek inşaallah. Bizim arıyorsanız bakın işte, bizim Tahsin Babaş burada, Honsalar burada, Hisarardı, Kuzeykent, Saraçlar, İnönü, Esentepe ile tüm mahallelerimiz ile yani Kastamonu bizimle ve Tahsin Babaş da Kastamonu ile” dedi. 

Bakmadan Geçme