• Haberler
  • Siyaset
  • Milletvekili Ekmekci: 'Yeni Projelerin Hayata Geçirilmesi İçin Çalışacağız'

Milletvekili Ekmekci: 'Yeni Projelerin Hayata Geçirilmesi İçin Çalışacağız'

AK Parti Milletvekili Fatma Serap Ekmekci, Kastamonu Organize Sanayi Bölgesi (OSB) Yönetim Kurulu Başkanlığına seçilen Turgay Dellaloğlu ve yönetimini ziyaret etti.

Milletvekili Ekmekci, “Kastamonu Organize Sanayi Bölgesi (OSB) Yönetim Kurulu Başkanlığına seçilen Sayın Turgay Dellaloğlu ve Yönetimini kutluyor, başarılar diliyorum. İlimizde Organize Sanayi Bölgesi sayısını artırmak, yeni istihdam alanlarının sayısının artırılmasını sağlamak ve yeni projelerin hayata geçirilmesi içinde elimizden geleni yapmaya çalışacağız. Bu konuda Turgay Dellaloğlu ve Yönetimi ile bilgi alışverişinde bulunduk. İstişareler yaptık. Başkan ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile OSB'mizi genişletmek başta olmak üzere çok verimli işleri de birlikte yapacağız ve başaracağız. Buna da inancım tam. Bizleri ağırlayan OSB Başkanı Dellaoğlu ve Yönetimi ile çalışanlarına bu vesile ile de teşekkür ediyorum” dedi. 

‘Çalışmalarımız Hakkında Bilgi Verdik’

Turgay Dellaloğlu da, “AK Parti Kastamonu Milletvekili Fatma Serap Ekmekci’nin ziyafetinden duyduğu memnuniyeti belirleterek, Kastamonu Milletvekillerimizle, İşadamlarımızla, bürokratlarımızla ve tüm hemşerilerimizle birlik ve beraberlik içinde güzel işler ve projeleri inşallah yapacağız. Bununla ilgili çalışmalarımızı aralıksız sürdürüyoruz.  Milletvekilimiz ile bilgi alışverişinde bulunduk, çalışmalarımız hakkında bilgi verdik. Milletvekilimiz Ekmekci’de her daim yanımızda olacağını, çalışma ve projelere destek vereceğini ifade etti. Milletvekilimize hem ziyaretinden hem de güzel hoş sohbetinden dolayı OSB adına çok teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu. 

Bakmadan Geçme