Türkiye Boks Federasyonu'nda istifalar sürüyor

Geçtiğimiz hafta Türkiye Boks Federasyonu yönetiminden istifa eden Recep Çınar'dan sonra yönetim kurulu üyeleri Pınar Koçinoğlu ile Yavuz Can da görevlerinden istifa ettiler.

Türkiye Boks Federasyonu’nda geçtiğimiz hafta içerisinde istifa eden Asbaşkan Recep Çınar’dan sonra yönetim kurulu üyeleri Pınar Koçinoğlu ile Yavuz Can da hem yönetimden hem de asbaşkanlık görevlerinden istifa ettiler. İstifaları ile alakalı görüş bildirmeyen Genç Kadınlar Boks Milli Takımı'ndan Sorumlu Asbaşkan Pınar Koçinoğlu ve Kulüp İlişkilerinden Sorumlu Asbaşkan Yavuz Can’ın, Başkan Eyüp Gözgeç’in sosyal medyadan yaptığı, “21-30 Temmuz 2023 tarihleri arasında düzenlenen Yıldızlar Avrupa Şampiyonası'na kendi imkanları ile katılan ve dereceye giren sporcularımıza Türkiye Boks Federasyonu Yönetim Kurulu tarafından birinciye 10 bin TL, ikinciye 7 bin 500 TL ve üçüncüye ise 5 bin TL gıda ve malzeme yardımı verilmesi kararı alınmıştır” açıklamasının ardından istifa ettikleri öğrenildi.

Boks Federasyonu Başkanı Eyüp Gözgeç, yazılı basında, sosyal medyada ve boks çevrelerinde hakkında çıkan haberlerle ilgili yarın TSYD Ankara Şubesi'nde saat 10.30'da basın toplantısı düzenleyecek.

İhlas Haber Ajansı

Bakmadan Geçme