AK Parti Belediye Başkan Adayı Tahsin Babaş: 'Anamızın Ak Sütü Gibi Temiziz'

AK Parti Kastamonu Belediye Başkan Adayı Tahsin Babaş, Honsalar ve Akmescit Mahallesi'nde düzenlenen toplantıda konuştu.

Miting havasındaki toplantıda büyük bir ilgi coşku vardı. Babaş buradan diğer adaylara sert mesajlar verdi; “Sayın Yüksel Aydın, 2019'dan beri diline doladığın ve hiçbir şekilde aslı astarı olmayan ithamlarınla ilgili elinde ne tür bilgi belge varsa mertçe açıkla. Ortaya ve boşluğa konuşma. Söylediklerinin ne halk ne de bizim nezdimizde hiçbir geçerliliği yok. Tıpkı 2019'daki gibi cumhur ittifakının ruhuna zarar vermemek adına sana laf etmedim. Fakat seçimi kaybediyor olmanın vermiş olduğu hezeyan ile ne söylediğinin farkında değilsin. Siyaset mertçe yapılır, doğru söylenir ve ne belge varsa paylaşılır. Sende ne mertlik var ne doğru bilgi var ne de belge var. Biz işimize bakıyoruz seçime odaklandık. Çamur çukur siyaseti yapmıyoruz. Seni de dürüstlüğe davet ediyorum. Yapmış olduğun ithamlarla ilgili anamızın ak sütü gibi temiziz” dedi. 

AK Parti Belediye Başkan Adayı Tahsin Babaş 'Anamızın Ak Sütü Gibi Temiziz'

‘Benim Senin İftiralarınla Harcayacak Vaktim Yok’

Devam eden tek davanın Yüksel Aydın’a açtığı iftira davası olduğunu söyleyen Babaş; “Devam eden tek dava sana açmış olduğum iftira davası. İftiralarına seni ciddiye aldığım için değil, Kastamonu halkına saygımdan cevap verdim. Benim senin iftiralarınla harcayacak vaktim yok. Kastamonu’ya hizmet etmek ve gerçek belediyeciliği şehre kazandırmak için gece gündüz çalışıyoruz. Bizi çekmeye çalıştığın kirli siyaseti görüyorum ve seni layık olduğun yerde bırakıyorum. Bir tarafta da Baltacı’yla Moskof Hikmet var! Seni bu halk milletvekili yaptı, bıraktın, milletin iradesini, yok saydın belediye başkanı adaylığına soyundun! Ne var belediye başkanlığında, rant mı var? Neden milletvekilliğini yapmıyorsun, neden bu millete verdiğin sözü tutmuyorsun, neden bu millete riyakârlık yapıyorsun? Yapsana milletvekilliğini! Değerli Hemşehrilerim, inanmayın bunlara, bunlar çamur siyaseti yaparlar, hizmeti düşünmezler! Hep insanları kandırırlar, siz kanmayın bunlara. 31 Martta hepsine gereken cevabı sizler sandıkta vereceksiniz. Bunlarla kaybedecek zamanımız yok, insanımız hizmet bekliyor, şehrimiz hizmet bekliyor. Gerçek hizmetkârınız burada, ben hep size hizmetkâr oldum, bundan sonrada sizlere hizmetkâr olmaya devam edeceğim” ifadelerini kullandı. 

AK Parti Belediye Başkan Adayı Tahsin Babaş 'Anamızın Ak Sütü Gibi Temiziz'

Bakmadan Geçme