Metin Topaloğlu: 'Şehrimize En Fazla Hizmeti Veren Olacağız'

Yeniden Refah Partisi (YRP) Genel Başkanı Dr. Fatih Erbakan, belediye başkan adayları ile iftar yemeğinde bir araya geldi.

Yemek sonrasında YRP Kastamonu Belediye Başkan Adayı Metin Topaloğlu yaptığı açıklamada, “Sayın Erbakan’ın Kastamonu halkına selamları var, Ahlaklı belediyecilik için temiz dürüst yönetim için 12 gün kaldı, Kastamonu maneviyata doğruluk değerlerine bağlı bir şehrimiz, son 10 yılda hizmetten mahrum bırakılmış, kötü yönetim tarzı ile şehir hizmetten pay alamamış, kaynakları verimli kullanılmamış, vatandaşın umudunu kırıp mutsuzluğa razı etmişler.  Seçildiğinde 89-94 Refah belediyeciliğinde olduğu gibi dürüstlük, ahlak, kamu tecrübesi liyakati ve çalışkanlık ile şehrimize en fazla hizmeti veren olacağız. Bilindiği üzere belediyelerin kendi bütçesi ve geliri vardır, nüfus sayısına göre bütçeden pay alırlar. Çalmayan çalışan başkan şehri ayağa kaldırır. Ahlaklı belediyecilik diyoruz, Kastamonu’da hizmete giden yolda değişimin tam zamanı inşallah” diye konuştu. 

‘Ahlaklı Belediyecilik Kastamonu ile Buluşacak’

Erbakan’a Kastamonu’ya en fazla hizmeti yapmak üzere hazırlıklarını yaptığını ifade eden Topaloğlu, Kastamonu halkının sahada çalışırken diğer adaylarla ilgili hoşnutsuzluk, şaşkınlık duyduklarını, değişim istediklerini, Ahlaklı belediyeciliği özlediklerini kendilerine ifade ettiklerini iletti. Topaloğlu; “Kastamonu halkının mübarek ramazan ayında vicdanlarının sesini dinleyeceklerini denenmiş başarısız kenti en fakir il durumuna düşürenlerin, açıkladıkları projeleri hayata geçirmeyip belediye kaynaklarını verimsiz kullananların söylemlerine inanmayacaklarını, Yeniden Refah’ın vakti geldi, ahlaklı belediyecilik Kastamonu ile buluşacak inşallah” ifadelerini kullandı. 

Topaloğlu; Erbakan’a Kastamonu halkının ahlaklı refah belediyeciliğini özlemle beklediğini 31 Mart günü en fazla istenen ahlaklı belediyeciliğin kazanacağını halkın kendilerine destek vereceklerine inandığını, hizmette en fazla eser bırakan vatandaş memnuniyeti odaklı çalışacaklarını söyledi. 

‘Tekrar Tekrar Pişman Olmayalım’

Başkan Adayı Metin Topaloğlu’na başarılar dileyen Erbakan Kastamonu halkına; adayları iyi analiz etmelerini, “Öncesinde görevlerinde ne yaptılar ne yapmadılar isimleri daha çok nelerle anılıyor, bu seçim Kastamonu’nun kalkınmasında bir fırsattır bu fırsatı iyi değerlendirip belediye kaynaklarının heba edilmesine göz yummayalım, tekrar tekrar pişman olmayalım” diye konuştu. 

Bakmadan Geçme